Plán sezony 2012

Sezona 2012 klepe na dveře. Podíváme se na plány jednotlivých závodníků pro tento rok.

Eduard Leganov naváže na minulou sezonu ve třídě GT4 seriálu GT4 European cup. V polovině března pojedeme testovat vůz Ginetta G50 s upgrady pro rok 2012 na slovenský okruh Slovakiaring a 30. března se koná první závod sezony na francouzském okruhu Paul Ricard. Seriál GT4 European cup pro rok 2012 opět nabízí závodění na věhlasných evropských okruzích jako jsou zmíněný Paul-Ricard, Dijon-Prenois, Brescia Franciacorta, belgické Spa či závěr sezony v holandském Zandvoortu.

Krzysztof Skorupski bude útočit na titul mistra v seriálu Mistrovství Evropy v Rallycrosse. Nelze mít ani jiné plány. Výsledky, které Krzysztof předvedl v minulé sezoně, byly fantastické. S vozem VW Polo 1,6 zvítězil ve 3 závodech ze 6 a celkově získal třetí místo!

Stanislav Šusta v kategorii Rallycross pojede, stejně jako loni, kompletní seriál Mistrovství Evropy v Rallycrosse. Po loňském seznamování se s vozem očekáváme, že Standa v průběhu sezony nastřádá daleko víc bodů a zkusí znovu atmosféru v A-finále.

Josef Šusta okusí Rallycross v šampionátu Mistrovství Evropy poprvé. Usedne za volant předchozího vozu Standy, Škody Fabie MK 1.