O nás

Společnost Blue engineering s.r.o. působí na trhu od roku 2004. Nabízíme kompletní zakázkovou výrobu závodních vozů pro téměř všechny automobilové motoristické disciplíny dle individuálních požadavků našich klientů, samozřejmě včetně zajištění následného servisu i poskytnutého zázemí. Společně s partnery disponujeme nejmodernějšími technologiemi potřebnými pro stavbu závodních speciálů. Pro naše klienty zajišťujeme i dílčí části závodních vozů, zejména pak CrMo ochranné rámy a karbonkevlarové díly na vozy mnoha světových značek.

Ačkoli máme největší zkušenosti především s vozy Škoda a VW, dokážeme na stejně kvalitní úrovni zajisti t stavbu značek Mitsubishi, Subaru, Ford, Ranault a dalších.

Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům a maximálně se snažíme vyhovět jejich požadavkům i možnostem. Mezi naše klienty patří či patřily jezdci jako E. Leganov, K. Skorupski, M. Zeman, J. Paassonen, S. Šusta a mnoho dalších.

Personální obsazení v Blue engineering s.r.o. nabízí specializované služby pro všechny oblasti závodění. Detailni technická podpora při stavbě a servisu vozu, péče o elektroniku vozu a management motoru, zajištění výroby skeletu, podvozku, bezpečnostního rámu, kompozitních dílů i interiéru, organizační zabezpečení výroby, servisu i samotných závodních víkendů.

RallyCross

Blue engineering s.r.o. čerpá z mnohaletých zkušeností ve světovém motorsportu. Naše vozy procházejí neustálým vývojem a pravidelně se účastní finálových závodů šampionátu Mistrovství Evropy v rallycrosse. Evoluce VW Polo MK4 a Škoda Fabia představuje v kategorii Super 1600 absolutní špičku. V roce 2012 očekáváme s vozem VW Polo MK4 a polským pilotem Krzyzstofem Skorupskim titul mistra Evropy.

GT4
Naše služby se nyní týkají i organizace a servisu okruhových závodů kategorie GT. V posledních letech se účastníme s vozy Ginetta G50 šampionátu GT4 European cup. I zde nabízíme kompletní servis o zákazníka ve všech aspektech tohoto druhu závodění. Samozřejmostí je předzávodní servis, při závodech pak podpora týmem mechaniků, technika vozu, manažera týmu a manažera elektroniky, včetně zázemí jako je organizace transportu a cateringu. Díky zkušenostem z okruhového závodění pomáháme našim okruhovým jezdcům ve zdokonalování se.